GeekEloboost güvencesiyle Unranked LoL Hesap satın almak için size uyan bir hesabı satın alarak, anında hesabı teslim alabilirsiniz. Ürün bilgileri, yaklaşık değerler olarak verilmektedir. Hesaplarda çok nadir de olsa düşük öncelikli sıra bulunabilir.

Sipariş verebilmek için lütfen Satış Sözleşmemiz'i okuduğunuzu onaylayınız.

Dereceli oynamak isteyen fakat en baştan hesap kasacak vakti olmayanlar için en ideal yöntem unranked hesap satın almaktır Bunun dışında, mevcut hesabının ELO'sundan memnun olmayanlar için de en mantıklı hareket, unranked hesap satın almaktır. Unranked hesaplar, GeekElobost kalitesiyle satışa hazır hale getirilmektedir. Oyuncular, unranked hesapları, diledikleri gibi kullanma şansına sahip olmaktadırlar. TR 30 level unranked hesaplarda 20 adetşampiyon kapsülü ve 35.000 Mavi Öz yer almaktadır. Bunun dışında, EUW 30 level unranked hesaplarda da 20kapsül ve 35.000 mavi öz bulunmaktadır.

Unranked hesaplar, özel bir sistem tarafından kasılarak satışa hazır hale getirilmektedir. 30 level unranked hesaplar,random (rastgele) nickler ile oluşturulmaktadır. Unranked hesapların nickleri yabancı isimlerden oluşmaktadır. Rakamlardan oluşan kötü nicklerden oluşmamaktadır.Hesap satın alırken nick seçme şansınız malesef yoktur.Fakat kendi açtığınız Hesabın 1 leveldan 30 level'a kasmamızı isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir.